23 Şubat Cumartesi günü A ve B Grupları belirtilen saatlerde BO3 formatında 3’er harita (Sanhok) şeklinde maçlarını oynayacaktır. 24 Şubat Pazar günü ise C ve D grupları belirtilen saatlerde BO3 formatında 3’er harita (Sanhok) şeklinde maçlarını oynayacaktır. Gruplar her hafta tekrardan oluşturulacaktır. Her takımın slot numarası (o hafta için) takım adının solunda yazan sayıdır. Bu slot sayılarına göre Discord odalarında yer almanız gerekmektedir.

İlk hafta sonunda gruplarda oluşan sıralamayı ve genel sıralamayı buradan öğrenebilirsiniz.

Turnuva’nın ikinci haftasında mücadele edilecek gruplar aşağıdaki gibidir:

A Grubu (23 Şubat – 13:00) 

  1. IG.Sangal Academy
  2. Ruthless
  3. MİSİ DOGS
  4. RockNRazen
  5. OyunSütüdyosu
  6. DreamTheater
  7. CampTeam
  8. Diagon
  9. TeamCC
  10. Team Hennesy
  11. FGM DARK
  12. Arabesk Trap Remix
  13. Gala Red
  14. NoobsUnited
  15. İdeal10
  16. G”OB
  17. Forever Together
  18. Rush N Glory
  19. RKOT
  20. WildBurn’s
  21. Ravens A-j
  22. Two Brave Warriors
  23. ARKALANANLAR
  24. Kolsuzlar e-Sport
  25. Coctail & Dreams
  26. SC
  27. 36BOYS DUO
  28. Aburcuburcular
  29. Circle is coming
  30. Theotterss
  31. SadoMazo
  32. Candy
  33. Majesty Gaming
  34. TheGangsterSquad
  35. the Gamblers
  36. Team Exatlon
  37. Brave Vision
  38. BB e-sports
  39. Team Magnificent
  40. Plenty of Ping

B Grubu (23 Şubat – 16:00) 

  1. BeykozBrothers
  2. Crownless Kings
  3. The Crashers
  4. 4US GOLD
  5. Nane-Limon
  6. teoseo
  7. OCERS
  8. Camarilla Gaming
  9. Not Fair
  10. Prohibited Soldiers
  11. AK BEYLİKDÜZÜ E-SPORTS
  12. Wrist Art Gaming
  13. MitoSevenlerFc
  14. Lightning Guardians
  15. Glorious Brothers
  16. DomatesBiberPatlıcan
  17. İmha Timi
  18. Far From Home
  19. Corumluyuzheeri
  20. Bedelliler
  21. TEAM TAKIM
  22. Team Never Enough
  23. LOVE66
  24. MEVA
  25. RatOuts
  26. Team MoFa
  27. Uyanış
  28. Topçugil
  29. FGM
  30. 1likte
  31. BrooklynBabies
  32. FTP
  33. PeakyBlinders
  34. Rainbow Squad
  35. PowerPuffBois
  36. WVA
  37. ESES26
  38. Vaveyla
  39. Lincoln
  40. Team Bizimkiller DUO

C Grubu (24 Şubat – 13:00) 

  1. TEAM SUBROSIR
  2. rafgaming
  3. Intruders2
  4. casher
  5. Code-x
  6. Hoaydaa
  7. Crips
  8. Old But Gold
  9. RichHeroes
  10. HyperWolves
  11. PRS
  12. Andelibozji
  13. ANT eSports
  14. Melanet Team
  15. Veterans
  16. Medipol Üniversitesi
  17. Sideways
  18. Shark
  19. Furiousa
  20. Easy Game
  21. 4US BLACK
  22. Team EPHESUS eSports
  23. Ruthles Akademi
  24. Anlasıldı Kih
  25. CRIPS E-Sports
  26. Bright Future eSports
  27. YılmazBROS
  28. Team Oke
  29. 836 Crew
  30. MYRA
  31. We Need a Home
  32. Bromance
  33. GoodFellas
  34. Wita TV E-Sports
  35. Kuş Lokumu
  36. Susprasor
  37. GSK
  38. ARCHİLUS
  39. Rurnbles ESC
  40. Team Octopus

D Grubu (24 Şubat – 16:00) 

  1. 4KURŞUN
  2. Doblo Bereliler
  3. Makineler
  4. Punishers
  5. FBI
  6. SÜTO
  7. CASUALS
  8. 4ready
  9. Son Safe’e Kalamayanlar
  10. Game Zone
  11. ŞanzelizeClub
  12. The Olds
  13. GvTMEFE
  14. Middle Earth Uncles
  15. IG. SANGAL DUO 2
  16. ByeDie
  17. Profanity
  18. Team Essence
  19. Team Damage
  20. Young Chargers
  21. NineInchNails
  22. ZRP Team
  23. killer queen
  24. firstblood
  25. NO WAY
  26. Digital Athletics Blue
  27. ShisMdk
  28. MertJo
  29. team brothers
  30. Team Destroyers
  31. E-Zone E-Sports
  32. Brave Tigers
  33. jovurya
  34. Futbolist Pubg
  35. Sopranos
  36. Demirci Gücü
  37. Junk
  38. Team CRASH
  39. Team_Meram
  40. Gong-G Esports