İlk sezonunu gerçekleştirdiğimiz Sanhok Mini Battle Cup PUBG Duo turnuvasının finalini dün oynanan maçlarla geride bıraktık.

16 Şubat’ta başlayan ve geçtiğimiz üç hafta boyunca grup aşaması devam eden turnuvamızda dün oynanan maçlarla birlikte görkemli bir final yaptık. 40 takımın yer aldığı oldukça çekişmeli ve heyecanlı geçen maçların sonucunda şampiyonluğa uzanan ve 1000 TL’lik ödülün sahibi olan takım “HWA Gaming” oldu.

Birinciliği “HWA Gaming” alırken 2. ve 3. sırada yer alan takımlar şu şekilde belirlendi;

Vasscutez takımı 2. sırada yer alarak 500 TL‘lik ödül kazanırken, IG. Sangal Esports takımı ise 3. sırada yer alarak 250 TL‘lik ödülün sahibi oldu.

Finalde elde edilen puanlar sonucu genel sıralama ise şu şekilde:

Finalde elde ettiği öldürme sayısıyla (16) takımının şampiyonluğunda da oldukça önemli rol oynayan “ONRRRR”, turnuvamızın en değerli oyuncusu seçildi ve 100 TL‘lik ödülün sahibi oldu.

Turnuvamızın final yayınını kaçıranlar veya tekrarını izlemek isteyenler buraya tıklayarak yayınlara ulaşabilir. Tüm oyuncularımıza bir kez daha teşekkür ederiz. Turnuvalarımızdan haberdar olmak için De Marke Gaming ve LiveGamer TV sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutmayınız.